Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

NavigaceNavigácia 0

Vianočný balíček 4

Akcia

Skladom - zasielame ihneď!

Vianočný balíček 4

Máte doma malých milovníkov záhad? Ak áno, potešte ich príbehmi plnými napätia a tajomstiev! 

  • 25.90 €
  • Cena:
  • 25.90 €

Počet kusov

Obsah

Peral - tajomná krajina

Peral, čarovná lesná krajina, kde si šťastne a v mieri nažívajú jej obyvatelia, rešetliaci. Ich pokojný život však naruší čierna mágia veľkého čarodeja...Zvíťazia nebojácni kamaráti Kuklík a Kalus nad temnom? Čo všetko ich čaká na strastiplnej púti? Pomôž im prejsť hlbokými bažinami až do skalistých hôr a zachrániť princeznú Soldanelu a zázračný strom života!

Kris z rodu fextov: tajomstvo neexistujúceho hradu

Keď sa Konrádovci presťahujú z veľkého mesta na dedi­nu, je Kris nešťastný. Ale osudové stretnutie s budú­cim spolužiakom Vladom Muchom mu od základov zmení život. Prečo sa v okolí dediny s názvom Podhradie nena­chádza žiadny hrad? Čo znamená tajomné zasväte­nie? Môže sila nezvyčajného priateľstva zachrániť svet ľudí, fextov a vodníkov pred zotročením?

Tajomný prípad agenta Bananyho

Agent Banany patrí k najlepším agentom v krajine, preto dostal lákavú ponuku pracovať pre tajnú organizáciu. Má to však jeden háčik. Bude sa musieť podrobiť špeciálnym skúškam, ktoré rozhodnú o jeho ďalšej kariére. Počas plavby do tréningového centra sa stane niečo nečakané: bez stopy sa stratí jeden z pasažierov...


Máte dotaz?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:
Recenzie
Hodnotenie
Na stiahnutie