Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

NavigaceNavigácia 0

Vianočný balíček 1

Akcia

Skladom - zasielame ihneď!

Vianočný balíček 1

Vianočný balíček 1 skrýva obľúbenú knižku rozprávok, Škriatka v pyžamku, spolu s našou novinkou Víla zo šatôčky. Knižky sú zamerané na zvládnutie výchovných problémov s vtipom a ľahkosťou. Obaja knižní súrodenci, Škriatok v pyžamku a Víla zo šatôčky, sú určení pre všetky deti – pre chlapcov aj dievčatá vo veku od 3 rokov. 

  • 19.90 €
  • Cena:
  • 19.90 €

Počet kusov

Obsah

Škriatok v pyžamku

Knižka rozprávok pre malých aj veľkých obsahuje situačné rozprávky zamerané na výchovné problémy, ktoré dôverne poznajú všetci rodičia. V príbehoch sa hlavní hrdinovia popasujú so zlosťou, krikom, maškrtnosťou, odmietaním zubnej kefky a ďalšími detskými trampotami.

Víla zo šatôčky - NOVINKA! 

Knižka je voľným pokračovaním úspešnej knižky Škriatok v pyžamku. Prevedie vás svetom každodenných detských situácií v 13 nových rozprávkach. Hlavní hrdinovia sa popasujú so zápalom v ušku, s trénovaním výslovnosti hlásky R, s obhrýzaním nechtíkov, s nechuťou podeliť sa o hojdačku s inými deťmi, s nočným vybiehaním z postieľky a s ďalšími detskými trampotami.Knižka prekvapí bohatším ilustračným materiálom, spoločenským rozmerom a interaktívnymi prvkami v rozprávkach.

Máte dotaz?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:
Recenzie
Hodnotenie
Na stiahnutie