Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • V hlavnej úlohe chémia - edícia Úspešná maturita sa opäť rozrástla

V hlavnej úlohe chémia - edícia Úspešná maturita sa opäť rozrástla

V hlavnej úlohe chémia - edícia Úspešná maturita sa opäť rozrástla


Milí učitelia, zjednodušte si prípravu na výučbu chémie na stredných školách. A vy, milí študenti, získajte kvalitne spracované materiály na zvládnutie maturity z chémie. V oboch prípadoch postačí učebnica Úspešná maturita - Organická chémia a biochémia.


Takmer dvestostranová učebnica pozostáva z dvoch častí:

  • Organická chémia je rozdelená do troch kapitol, ktoré sa zaoberajú základnými pojmami organickej chémie (vrátane názvoslovia), uhľovodíkmi a derivátmi uhľovodíkov. Na začiatku každej kapitoly sú uvedené príslušné pojmy, ovládanie ktorých je podmienkou úspešného zvládnutia maturitnej skúšky z chémie.

  • Biochémia pozostáva zo siedmich kapitol, ktoré sa venujú chemickému zloženiu organizmov, sacharidom, lipidom, proteínom, enzýmom, nukleovým kyselinám a biochemickým dejom (metabolizmu). 

V závere sa nachádzajú úlohy na precvičenie učiva z jednotlivých kapitol.


Benefity:

  • prehľad dôležitých pojmov a vzťahov, 
  • vzorce k základnému učivu 
  • zaujímavosti
  • riešenia úloh
  • schémy niektorých metabolických dráh


Základné učivo je doplnené rozširujúcim učivom, ktoré poskytuje študentom informácie potrebné na prípravu na prijímacie skúšky z chémie na univerzity a vysoké školy, predovšetkým slovenské a české lekárske a farmaceutické fakulty. Študenti ocenia aj prehľad dôležitých pojmov a vzťahov, vzorce k základnému učivu a zaujímavosti.Učebnicu Úspešná maturita - Organická chémia a Biochémia si zakúpite na našom e-shope.TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!