Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Učíme sa matematiku vďaka samolepkám - nová edícia Objavujem s nálepkami!

Učíme sa matematiku vďaka samolepkám - nová edícia Objavujem s nálepkami!

Učíme sa matematiku vďaka samolepkám - nová edícia Objavujem s nálepkami!

Nájdi, odlep a prilep na správne miesto! Tak doplníš chýbajúce časti obrázkov, ktoré si za odmenu môžeš vyfarbiť aj podľa vlastnej fantázie. Predstavujeme pracovné zošity Objavujem čísla počítanie / tvary s nálepkami zo série My first sticker Math, ktorá posúva spoznávanie čísel, tvarov a symbolov na novú - zábavnejšiu a kraetívnejšiu - úroveň. 

Edíciu tvoria tri pracovné zošity - Objavujem čísla / počítanie / tvary. Každý zošit obsahuje 15 neúplných obrázkov s motívom veselých zvieratiek a 5 hárkov s prehľadne usporiadanými a ľahko sa odlepujúcimi nálepkami rôznych tvarov, veľkostí a farieb. Úlohou dieťaťa je prilepiť farebné nálepky z hárka tak, aby sa číslo / ikona pri nálepke zhodovali s číslom / správnym riešením príkladu / ikonou na obrázku. Nalepením všetkých nálepiek dieťa skompletizuje celý obrázok.


Benefity:

  • cca 450 prehľadne usporiadaných nálepiek
  • zdokonaľovanie matematických a pozorovacích zručností
  • jednoduchá manipulácia a hra s nálepkami (nájsť, odlepiť, prilepiť)
  • rozvoj jemnej motoriky a priestorového vnímania
  • praktické rozmery zošitov 
  • jednoduché otáčanie strán vďaka hrebeňovej väzbe

Pracovné zošity Objavujem čísla / počítanie / tvary s nálepkami sú skvelým darčekom pre deti od 3 rokov, obzvlášť pre predškoláčky a predškolákov. 

Edícia My first sticker Math napomáha pri spoznávaní čísel a rozvíjaní matematických znalostí. Dieťa si zároveň zlepšuje jemnú motoriku aj poznávacie a porozorovacie schopnosti. Bonusom sú maľovanky, ktoré dieťa môže vyfarbiť podľa predlohy, alebo popustiť uzdu vlastnej fantázii. 

Ako pracovať s pracovnými zošitmi z edície My first sticker Math? 

1. Každá strana zošita je označená farebným okrajom a číslom strany. K danej strane zošita prislúchajú nálepky označené číslami v rovnakej farbe. 

2. Odlepte nálepku z hárka a prilepte ju na obrázok tak, aby sa číslo / ikona pri nálepke zhodovalo s číslom / ikonou / správnym riešením príkladu na obrázku (napríklad – nálepka označená červeným domčekom patrí na stranu s červeným okrajom a na časť obrázka, kde je vyobrazený červený domček). 

V prípade nalepenia samolepky na nesprávne miesto je možné jej okamžité odlepenie a opätovné nalepenie. 


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodní podmínky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!