Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0

Cool English School 3,4


Edícia Cool English school obsahuje učebnice, pracovné zošity a audio CD, pokrývajúce učivo pre úplných začiatočníkov z angličtiny (Cool English School 3 + Angličtina do vrecka zadarmo) a tých, ktorí už majú z jazyka isté základy (Cool English School 4 + Angličtina do vrecka zadarmo). 

Učebnica kombinuje všetky základné zložky výučby jazyka - reading (spoločne s vysvetlivkami anglickej gramatiky), speaking a writing (rôznorodé úlohy na opis obrázkov a situácií, dopĺňanie slov do viet) a listening (tréning porozumenia a správnej výslovnosti). Po každej druhej kapitole je zaradená dvojstrana určená na zopakovanie si prebratého učiva. Žiakov sprevádzajú jednotlivými témami učebnice (rodina, škola, domov, zvieratá, voľný čas, ročné obdobia, ľudské telo, dopravné prostriedky...) ústredné postavičky Emily a Toma, ako aj ich ďalší kamaráti - Happy Hannah, Sad Sam, Angry Andy a Cool Candy. 

Na učebnicu priamo nadväzuje pracovný zošit s množstvom kreatívnych úloh a krátkym slovníkom na konci pracovného zošita. Bonusom pre žiakov sú kartičky s obrázkami nových slovíčok, ktoré si môžu vystrihnúť. Vďaka vizualizácii si dané slovíčka lepšie zapamätajú. Balíčky dopĺňa praktická príručka Angličtina do vrecka, ktorá obsahuje sumár anglickej gramatiky pre 1. stupeň ZŠ. TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!