Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

NavigaceNavigácia 0

Tvorivé aktivity + Víla zo šatôčky

Novinka Akcia

Skladom - zasielame ihneď!

Tvorivé aktivity + Víla zo šatôčky

Spojili sme naše NOVINKY!

Neviete sa rozhodnúť medzi rozprávkou a pracovným zošitom plným zábavných a kreatívnych cvičení? Vyberte si oboje! V našom balíčku noviniek nájdete knižku Víla zo šatôčky, ktorá vás prevedie svetom každodenných detských situácií v 13 nových rozprávkach, a najnovšiu publikáciu vydavateľstva, Tvorivé aktivity pre deti, ktorá ponúka 148 strán zábavných cvičení rôzneho zamerania pre deti predškolského veku. 

  • 19.90 €
  • Cena:
  • 19.90 €

Počet kusov

Obsah

Tvorivé aktivity pre deti

TOP novinka! Tvorivé aktivity pre šikovné rúčky predškolákov...

Publikácia ponúka moderný a zábavný spôsob, ako rozvíjať schopnosti, praktické zručnosti a poznatky dieťaťa v predškolskom veku. Cieľom publikácie je formovať osobnosť dieťaťa, podnietiť v ňom hravou formou túžbu po poznaní, podporiť jeho prirodzenú zvedavosť, schopnosť uvažovať, rozvíjať myslenie a fantáziu, obohatiť slovnú zásobu a vytvoriť tak pevný základ pre ďalšie vzdelávanie. 

Atraktívnosť publikácie podporuje aj plnofarebný dizajn s množstvom obrázkov a ilustrácií.

Počet strán: 148

Víla zo šatôčky

Pani Zlosť sa vracia!

Druhá knižka rozprávok pre malých aj veľkých je voľným pokračovaním úspešnej knižky Škriatok v pyžamku. Prevedie vás svetom každodenných detských situácií v 13 nových rozprávkach. Hlavní hrdinovia sa popasujú so zápalom v ušku, s trénovaním výslovnosti hlásky R, s obhrýzaním nechtíkov, s nechuťou podeliť sa o hojdačku s inými deťmi, s nočným vybiehaním z postieľky a s ďalšími detskými trampotami.

Knižka je vhodná pre čitateľov od 3 rokov.

Autor: Zuzana Kubašáková

Počet strán: 96 

Máte dotaz?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:
Recenzie
Hodnotenie
Na stiahnutie