Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

NavigaceNavigácia 0

Študuj duálne - študuj s KAUFLANDOM

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o., v spolupráci so spoločnosťou KAUFLAND v týchto dňoch distribuovalo do základných škôl v Senci, Pezinku, Malackách, Košiciach, Trebišove, Michalovciach, Prešove, Sabinove, Bardejove, Vranove nad Topľou, Humennom, Poprade, Spišskej Novej Vsi, Liptovskom Mikuláši, Kežmarku, Zvolene, Banskej Bystrici, žiare nad Hronom, Žiline, Martine, Trenčíne, Dubnici nad Váhom, Prievidzi, Novom Meste n/Váhom, Piešťanoch, Nitre, Galante, Seredi, Hlohovci a Zlatých Moravciach pre žiakov 9. ročníka výbornú praktickú doplnkovú publikáciu MATEMATIKA DO VRECKA


Publikácia obsahuje prehľad matematických pojmov a vzťahov ako aj podrobnejšie informácie o možnostiach duálneho vzdelávania v Kauflande... 
Predmetom spolupráce je informovať žiakov a ich rodičov o duálnom vzdelávaní, ktorého cieľom je reálne pripravovať školákov na odbornosť, zaručiť im uplatnenie na trhu práce.

Študent zapojený do duálneho vzdelávania si môže oveľa ľahšie nájsť uplatnenie na trhu práce a tak i svoje miesto v živote a spoločnosti. Spájanie školskej teórie s praxou je dlhodobým celospoločenským cieľom, ale aj cieľom jednotlivých zamestnávateľov. 

Ste spoločnosť, inštitúcia, ktorá má záujem spoločne s nami pomáhať školám a školákom? Ozvite sa nám mailom na rozmanova@taktik.sk, alebo telefonicky na 0903 411 364!

Študuj duálne - študuj s KAUFLANDOM