Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia 0
  • Úvod
  • Študuj duálne - študuj s KAUFLANDOM

Študuj duálne - študuj s KAUFLANDOM

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o., v spolupráci so spoločnosťou KAUFLAND v týchto dňoch distribuovalo do základných škôl v Senci, Pezinku, Malackách, Košiciach, Trebišove, Michalovciach, Prešove, Sabinove, Bardejove, Vranove nad Topľou, Humennom, Poprade, Spišskej Novej Vsi, Liptovskom Mikuláši, Kežmarku, Zvolene, Banskej Bystrici, žiare nad Hronom, Žiline, Martine, Trenčíne, Dubnici nad Váhom, Prievidzi, Novom Meste n/Váhom, Piešťanoch, Nitre, Galante, Seredi, Hlohovci a Zlatých Moravciach pre žiakov 9. ročníka výbornú praktickú doplnkovú publikáciu MATEMATIKA DO VRECKA


Publikácia obsahuje prehľad matematických pojmov a vzťahov ako aj podrobnejšie informácie o možnostiach duálneho vzdelávania v Kauflande... 
Predmetom spolupráce je informovať žiakov a ich rodičov o duálnom vzdelávaní, ktorého cieľom je reálne pripravovať školákov na odbornosť, zaručiť im uplatnenie na trhu práce.

Študent zapojený do duálneho vzdelávania si môže oveľa ľahšie nájsť uplatnenie na trhu práce a tak i svoje miesto v živote a spoločnosti. Spájanie školskej teórie s praxou je dlhodobým celospoločenským cieľom, ale aj cieľom jednotlivých zamestnávateľov. 

Ste spoločnosť, inštitúcia, ktorá má záujem spoločne s nami pomáhať školám a školákom? Ozvite sa nám mailom na rozmanova@taktik.sk, alebo telefonicky na 0903 411 364!

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0800 130 006
Mobil: 0911 931 196
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Po stlačení tlačidla “Odoslať” súhlasíte s tým, že Vás naša spoločnosť môže kontaktovať s cieľom splniť vašu požiadavku. Viac informácií o nakladaní s osobnými údajmi nájdete v Súhlas so spracovaním osobných údajov.