Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia 0
  • Úvod
  • Slovenčina - Nezábudka s dotáciou ministerstva školstva!

Slovenčina - Nezábudka s dotáciou ministerstva školstva!

❣ NEZÁBUDKA S DOTÁCIOU MINISTERSTVA ŠKOLSTVA!

 Vašu - našu najobľúbenejšiu učebnicovú sadu - slovenský jazyk - Nezábudka 2-4 ministerstvo školstva zaradilo na zoznam preplácaných publikácií!

Nezábudka je spoločný názov našej inovatívnej edície publikácií zo slovenského jazyka pre 1. - 4. ročník ZŠ. Edícia učebníc a pracovných zošitov je koncepčne postavená na tradičných princípoch vyučovania, ale s pútavým a zaujímavým spracovaním rešpektujúcim kognitívne schopnosti žiakov a požiadavky pedagógov. 

Benefitom učebníc z edície Nezábudka je oddelenie gramatickej a slohovej zložky (na návrh pedagógov) či množstvo textov a diktátov zostavených špeciálne pre naše učebnice. Pracovné zošity sa zameriavajú na rozvoj čítania s porozumením (jednotlivé texty a sú formulované tak, aby žiaci vyhľadávali určitú informáciu priamo v texte alebo odpovedali na otázky o obsahu textu) a podporujú rozvíjanie medzipredmetových vzťahov. Čítanky s rozširujúcimi textami rozvíjajú skupinovú diskusiu a prácu v tíme. 

❣ Pozrite sa, čo je v Nezábudkách nové - Aktualizovali sme ich na základe podnetov od učiteľov:
TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0800 130 006
Mobil: 0911 931 196
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov.