Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia 0
  • Úvod
  • Škriatok, Víla a Hviezdička - Tretie pokračovanie Škriatka v pyžamku je na svete!

Škriatok, Víla a Hviezdička - Tretie pokračovanie Škriatka v pyžamku je na svete!

Škriatok, Víla a Hviezdička - Tretie pokračovanie Škriatka v pyžamku je na svete!

Dámy a páni, Škriatok v pyžamku sa vracia! Knižka, ktorá si získala stovky mamičiek na Slovensku, sa dočkala už svojho tretieho pokračovania. 


Tretia knižka rozprávok pre malých aj veľkých je voľným pokračovaním úspešných knižiek Škriatok v pyžamku a Víla zo šatôčky. Obsahuje 13 nových príbehov poprepletaných fantáziou i každodennými situáciami: V tomto dieli sa dozvieme, aká dôležitá je sila priateľstva, že psík nie je hračka, ale živý tvor, odhodená plastová fľaša prežije veľké dobrodružstvo, Helenka sa pokúsi zaspať v škôlke, ovocie vážne prehovorí o svojej dôležitosti a Pani Zlosť sa dozvie, čo je v živote naozaj podstatné...❤️  

Knižka prináša zaujímavú novinku - tematickú básničku po každom príbehu.

Autorka používa jazyk a slovné spojenia, ktorým porozumejú aj malé deti, preto sú im príbehy blízke a známe.


Bol jeden dom, ktorý sa podobal na zámok. V ňom bývali ocko, maminka a ich dve deti. 

Starší chlapček sa volal Riško, ktorému deti kedysi dávno vymysleli meno Škriatok v pyžamku. 

Jeho mladšia sestrička sa volala Simonka, ale Riško jej vymyslel meno Víla zo šatôčky. 

Rada totiž zaspávala v ružovej šatke, do ktorej ju ako bábätko zavinovala maminka.

Onedlho k nim však pribudne Hviezdička - ale kto je to?Knihu dopĺňajú fotografie skutočných detičiek, ktoré sa zmenili na rozprávkových hrdinov zo svojich príbehov.

Zakúpte si trojicu knižných kamarátov Škriatok v pyžamku, Víla zo šatôčky a Hviezdička vo výhodnom trojbalíku so zľavou 17%!


Škriatok v pyžamku je bestsellerom vydavateľstva TAKTIK, ktorý si získal desaťtisíce slovenských mamičiek. Prináša 13 veselých situačných rozprávok, ktoré dôverne poznajú všetci rodičia - v príbehoch sa stretneme s detičkami, ktoré si odmietajú čistiť zúbky alebo strihať nechtíky, s detičkami, ktoré sa hanbia nosiť okuliare alebo na ktoré si občas sadne legendárna Pani Zlosť. Ako sa Pani Zlosti zbaviť, poradí prvý diel obľúbenej trilógie.

Aj druhé pokračovanie Škriatka v pyžamku sa okamžite stalo bestsellerom - Víla zo šatôčky prináša 13 rozprávok pre malých aj veľkých, v ktorých sa hlavní hrdinovia popasujú so zápalom v ušku, s trénovaním výslovnosti hlásky R, s nočným vybiehaním z postieľky a s ďalšími detskými trampotami. A hádajte, ktorá postava sa znova vráti!

Škriatok, Víla a Hviezdička je najnovším knižným súrodencom Škriatka a Víly. V tomto dieli sa dozvieme, aká dôležitá je sila priateľstva, že psík nie je hračka, ale živý tvor, odhodená plastová fľaša prežije veľké dobrodružstvo, Helenka sa pokúsi zaspať v škôlke, ovocie vážne prehovorí o svojej dôležitosti a Pani Zlosť sa dozvie, čo je v živote naozaj podstatné :)


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!