Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia 0
  • Úvod
  • Predstavujeme Katalóg pre stredné školy 2020/2021!

Predstavujeme Katalóg pre stredné školy 2020/2021!

Predstavujeme Katalóg pre stredné školy 2020/2021!

Vážení učitelia, rodičia, žiaci, 

v tomto náročnom období sa Vám prihovárame s najnovším katalógom učebných a vzdelávacích pomôcok pre stredné školy, ktoré sme pre Vás pripravili na nadchádzajúci školský rok.

Prelistujte si ho na : https://www.taktik.sk/UserFiles/Image/1601450229katalog-ss-2021.pdf


Ponukou hodnotných učebných pomôcok chceme byť nápomocní Vám aj Vašim študentom. V najnovšom katalógu nájdete naše osvedčené publikácie aj zaujímavé novinky, v ktorých sme sa snažili čo najviac zohľadniť Vaše požiadavky na kvalitné učebné materiály.


Medzi našimi novinkami nájdete:

  • Úspešnú maturitu z anglického jazyka - komunikačná úroveň B1
  • Literatúru 4 - pracovný zošit
  • Pravopisné finty v praxi


Našu edíciu Úspešná maturita zameranú na prípravu na maturitnú skúšku sme obohatili o žiadanú novinku Anglický jazyk pre komunikačnú úroveň B1, ktorou nadväzujeme na veľký úspech publikácie Anglický jazyk pre komunikačnú úroveň B2.
Novinka ponúka komplexné materiály zamerané na prípravu na externú a internú časť maturitnej skúšky na komunikačnej úrovni B1. Obsahuje 25 konverzačných tém. V rámci každej konverzačnej témy nájdu študenti aj pedagógovia didaktické testy s nahrávkami, úlohy na počúvanie s porozumením, čítanie s porozumením, gramatiku aj lexiku. Súčasťou učebnice sú audio nahrávky nahovorené rodenými hovoriacimi na jazykovej úrovni C2, ktoré si možno jednoducho a ľahko vypočuť prostredníctvom QR kódov, ktoré nájdete v pravom hornom rohu každej kapitoly.


Sadu pracovných zošitov Literatúra pre stredné školy uzatvára naša ďalšia novinka: pracovný zošit Literatúra 4. Pracovné zošity zohľadňujú potreby rôznych typov stredných škôl a vďaka rozmanitej typológii úloh a výberu zaujímavých ukážok sú vhodným doplnkom aj pri príprave na maturitnú skúšku. Prezradíme, že v budúcom školskom roku pribudnú k pracovným zošitom aj učebnice literatúry pre stredné školy.Úspešnú edíciu Finty, do ktorej patria jedinečné publikácie Pravopisné finty a Slovenčinárske finty, doplnila naša tretia novinka: Pravopisné finty v praxi. Publikácia s vtipom a ľahkosťou preverí znalosti slovenského pravopisu (nielen) študentov prostredníctvom doplňovacích diktátov. Mimoriadnym benefitom tejto zaujímavej novinky je praktické balenie s navzájom oddeliteľnými zadaniami a riešeniami, ktoré umožňuje plnohodnotné využitie publikácie v rôznych podmienkach vrátane samoštúdia. Časť s riešeniami okrem kľúča správnych odpovedí obsahuje aj stručné a zrozumiteľné zdôvodnenie správneho riešenia pravopisných situácií, čo výrazne napomáha efektívnemu osvojeniu a utvrdeniu znalostí slovenského jazyka.


Milí učitelia, rodičia, sme tu pre Vás. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na taktik@taktik.sk alebo sa obráťte na naše obchodné zastúpenie.TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!