Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Pootvorte najmenším bránu k objavovaniu sveta s najnovšou edíciou Šikovný škôlkar!

Pootvorte najmenším bránu k objavovaniu sveta s najnovšou edíciou Šikovný škôlkar!

Pootvorte najmenším bránu k objavovaniu sveta s najnovšou edíciou Šikovný škôlkar!


“V očiach dieťaťa nie je žiadnych sedem divov sveta. Je ich sedem miliónov.”  (Walt Streightiff)

Edícia pracovných zošitov Šikovný škôlkar je najnovšou edíciou Taktik vydavateľstva pripravenou špeciálne pre najmladších predškolákov od 3 rokov k rozvíjaniu tých najdôležitejších zručností a schopností. Predstavuje pestrého a farebného sprievodcu pri spoznávaní sveta, ktorý ich obklopuje. 

Škôlkari si upevnia a získajú základné poznatky z oblasti prírody (rastliny a živočíchy, ročné obdobia), spoločnosti (ľudia v blízkom i širšom okolí, dopravná výchova), umenia a kultúry (výtvarné činnosti, hudba a hudobné nástroje), jazyka a komunikácie (hovorená reč, grafomotorické predpoklady písania), matematiky (čísla a vzťahy, geometrické útvary, logika). Nové informácie o svete získavajú predškoláci postupne, prostredníctvom situácií a javov, ktoré ich obklopujú.

V zošitoch sa môžu drobci tešiť na tvorivé úlohy na rozvoj jemnej motoriky, grafomotoriky, komunikačných a matematických zručností. Zadania sú zostavené tak, aby predškolákov upútali (obsahujú veršovanú básničku) a motivovali najmenších k riešeniu jednoduchých úloh (Pozri si tváričky a pokús sa napodobniť ich náladu. Ak sa ti to podarí, vyfarbi si obrázok… Pomenuj jednotlivé časti tela a obkresli si svoju ruku na vyznačené miesto… Urob si úľ pre včielky tak, že budeš odtláčať namočený 355prst v žltej farbe do strechy úľa...). Každú stranu navyše dopĺňajú nádherné autorské ilustrácie, ktoré pretvárajú prácu so zošitom na čarovný rozprávkový svet. 

Dozvedia sa, akej farby sú svetlá na semafore, aké potraviny sú pre ich brušká prospešné, spoznajú bližšie geometrické tvary, štátne symboly, vytvoria si krásnu planétu a naučia sa triediť odpad. Pri vypracovaní úloh doplnených nádhernými ilustráciami zvieratiek a veselými básničkami si mladí škôlkari rozvíjajú svoju jemnú grafomotoriku, fantáziu a logické myslenie.Starý papier, fľaše, plasty,

triediť odpad mal by každý.

Podľa farby ľahko viem,

kam ktorú vec hodiť smiem. Benefity edície Šikovný škôlkar:

  • tvorivé úlohy podporujú rozvoj jemnej motoriky
  • milé básničky ako súčasť každého zadania
  • podpora matematických a komunikačných zručností
  • rozvoj logického a analytického myslenia, kreativity a fantázie
  • rozvoj všeobecných vedomostí o farbách, doprave, rodinných členoch, ročných obdobiach, zdravej životospráve...
  • úlohy formujú pozitívny vzťah k prírode a ekológii
  • lákavá pestrofarebná obálka a nádherné ilustrácie


Pootvorte najmenším bránu k objavovaniu divov sveta, k rozvoju tých najdôležitejších zručností a schopností, k novým možnostiam, ku kreativite, tvorivosti, k novým vedomostiam, k zábave a radosti z poznávania s edíciou Šikovný škôlkar!


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!