Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia 0
  • Úvod
  • Pomocníci do vrecka pre všetky vaše rozhodnutia!

Pomocníci do vrecka pre všetky vaše rozhodnutia!


Už desať rokov sa v TAKTIKU usilujeme, aby sme boli zodpovedným partnerom základných škôl, učiteľov a žiakov v každej situácii. Okrem spoľahlivej zásoby vedomostí v našich učebniciach a pracovných zošitoch sa stále snažíme ponúknuť niečo naviac. V spolupráci s našimi obchodnými partnermi sa nám to podarilo aj tento rok. Obdarovali sme tých, ktorých čakajú najťažšie rozhodnutia...


Deviatakov na celom Slovensku čochvíľa preverí Testovanie 9, prijímacie skúšky a v neposlednom rade rozhodovanie o výbere strednej školy. Naše publikácie im, dúfame, uľahčia oboje - špeciálna deviatacka edícia publikácií Do vrecka ponúka komplexný prehľad učiva ZŠ a zároveň uľahčuje rozhodnutie o výbere strednej školy. 

Testovanie 9 do vrecka, Slovenčina do vrecka a Matematika do vrecka, vytvorené v spolupráci s partnermi Tesco, Lidl, Kaufland a Železiarne Podbrezová, ponúkajú cenné informácie o možnostiach a benefitoch duálneho štúdia, vysvetľujú, ako sa naň prihlásiť a ako funguje spolupráca školy a vybranej spoločnosti. Viac než 100 000 ôsmakov a deviatakov bude aj vďaka nám na toto rozhodovanie pripravených. 


Neostáva nám nič iné, ako opätovne poďakovať našim partnerom za spoluprácu a všetkým deviatakom popriať šťastnú voľbu!


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0800 130 006
Mobil: 0911 931 196
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Po stlačení tlačidla “Odoslať” súhlasíte s tým, že Vás naša spoločnosť môže kontaktovať s cieľom splniť vašu požiadavku. Viac informácií o nakladaní s osobnými údajmi nájdete v Súhlas so spracovaním osobných údajov.