Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Pomáhame ukrajinským žiakom na základných školách

Pomáhame ukrajinským žiakom na základných školách

Pomáhame ukrajinským žiakom na základných školách


Vo vydavateľstve Taktik nám aktuálna situácia na Ukrajine nie je ľahostajná. Keďže mnohé tamojšie deti začali navštevovať slovenské školy, rozhodli sme sa vyučujúcim, rodičom aj žiakom pomôcť prostredníctvom študijných materiálov v ukrajinskom jazyku. Sú k dispozícii zadarmo na našej webovej stránke v sekcii Ukrajinská knižnica, odkiaľ si ich viete bezplatne stiahnuť. 

Knižnicu tvoria desiatky pracovných zošitov a učebníc od ukrajinských vydavateľstiev Akademija, Bohdan books, Heneza, Osvita Publishing House a Perun. 

Pre lepšiu prehľadnosť a výber sú tituly usporiadané podľa tried (1. – 9.  ročník) a predmetov ako ukrajinský jazyk, matematika, prvouka, vlastiveda, prírodoveda, anglický jazyk, výtvarná výchova, prírodopis, dejepis, geografia, technika, informatika, fyzika, chémia, literatúra, ale aj geometria, aritmetika, svetová literatúra či základy spoločenských vied. 

Veríme, že aj takto zjednodušíme deťom z Ukrajiny začlenenie sa do vzdelávacieho procesu u nás a pomôžeme prekonať toto neľahké obdobie.TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!