Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Objavujte nepoznané s Tvorivými aktivitami JUNIOR!

Objavujte nepoznané s Tvorivými aktivitami JUNIOR!

Objavujte nepoznané s Tvorivými aktivitami JUNIOR!

Tvorivé aktivity JUNIOR sú špeciálnym balíčkom 4 pracovných zošitov pre najmenšie deti, ktoré túžia objavovať veľký svet. Každý zošit (Matematika, Kreslenie, Poznávanie, Bludiská) obsahuje 20 strán tematicky ladených úloh na rozvoj teoretických aj praktických schopností (budovanie všeobecného rozhľadu, samostatného myslenia, motorických zručností.Séria štyroch pracovných zošitov Tvorivé aktivity JUNIOR umožňuje predškolákom spoznávať veľký svet prostredníctvom farieb, číslic a geometrických tvarov. Jednoduché úlohy s roztomilými ilustráciami, zamerané na porovnávanie tvarov, spájanie bodiek do obrázkov či počítanie do 10, podporujú prirodzenú zvedavosť najmenších, rozvíjajú jemnú motoriku a logické myslenie. Náročnosť úloh je prispôsobená najmladším riešiteľom a so stúpajúcou náročnosťou úloh sa budú tešiť aj z čoraz väčších úspechov. 

Formát zošitov je prispôsobený potrebám najmenších kreatívcov - práca na šírku poskytuje detskej rúčke viac priestoru. Koncept jednej úlohy na jednej strane zabezpečí plnú koncentráciu na prácu so zošitom, ktorú umocňuje možnosť vytrhnutia strany vďaka perforácii vedľa väzby, takže sa hravo vyhnete veľkým kreatívnym búrkam ;).


Kreslenie - úlohy sú zamerané na rozvoj jemnej motoriky; dieťa vytvára obrázky spájaním bodiek a učí sa ich napodobňovať kreslením podľa predlohy, príp. dokresľuje druhú časť obrázka vďaka štvorčekovému podkladu.


Poznávanie - úlohy podporujú rozvoj všeobecného rozhľadu, logiky, analytického myslenia a zamerania na detail (hľadanie predmetu, ktorý nepatrí do radu, rozoznávanie zvieratiek podľa srsti, poznávanie hudobných nástrojov).


Matematika - zošit obsahuje široké spektrum úloh zamerané na počítanie do 10 a poznávanie geometrických tvarov  (dopĺňanie číselných radov, spájanie obrázkov podľa čísel, počítanie a priraďovanie predmetov na obrázku ku geom. tvarov a pod).


Bludiská - zadania v tomto zošite overia postreh, pozorné oko a koncentráciu najmenších pri riešení - dominantným typom úloh je hľadanie správnej cesty alebo hľadanie rozdielov medzi obrázkami.


Benefity balíčka:

  • typové rozdelenie úloh do samostatných zošitov
  • formát na šírku ideálny pre detskú ruku
  • bezproblémové vytrhnutie strán vďaka perforácii
  • na každej strane je umiestnená len jedna aktivita
  • stúpajúca náročnosť úloh (vhodné už od 2,5 roka)
  • podpora rôznorodých zručností predškolákov (motorika, všeobecný prehľad, počítanie do 10, poznávanie tvarov…)
  • atraktívny pestrofarebný dizajn s roztomilými ilustráciami 


Kreslite, počítajte a poznávajte svet so sériou pracovných zošitov Tvorivé aktivity JUNIOR!

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!