Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Nový katalóg pre 2. stupeň ZŠ: až 19 úžasných noviniek a desiatky obľúbených titulov!

Nový katalóg pre 2. stupeň ZŠ: až 19 úžasných noviniek a desiatky obľúbených titulov!

Nový katalóg pre 2. stupeň ZŠ: až 19 úžasných noviniek a desiatky obľúbených titulov!

Vo vydavateľstve TAKTIK neustále usilovne pracujeme na nových učebniciach a pracovných zošitov, ktoré v nasledujúcom školskom roku zefektívnia a zatraktívnia prácu mnohých učiteľov na základných školách. Veríme, že novinky, ako aj ostatné tituly v našej ponuke prispejú k plnohodnotnejšej výučbe v školskom roku 2022/2023. Osobitne by sme chceli poukázať na učebnice a pracovné zošity, na ktoré môžete využiť finančný príspevok ministerstva školstva. 

Využite našu mimoriadnu akciu! Pri zakúpení viac ako 15 pracovných zošitov s dostupným interaktívnym softvérom získavate na celý školský rok interaktívnu výučbu pre celú triedu zadarmo! 

Tentokrát sme si pre druhý stupeň ZŠ pripravili 19 noviniek. 

Po skompletizovaní učebných sád z edície Literatúra v pohode pre celý 2. stupeň reagujeme na dopyt pedagógov po zodpovedajúcich tituloch aj zo slovenského jazyka. S potešením predstavujeme prvú učebnú sadu Slovenčina v pohode pre 5. ročník, ktorá je zameraná na rozvoj všetkých komunikačných jazykových kompetencií. Zaujímavým doplnkom sú audionahrávky venované slovenským nárečiam aj úlohy na počúvanie, ktoré originálnym spôsobom sprístupňujú žiakom krásu a osobitosti slovenčiny. Dodáme, že slohová časť je spracovaná ako samostatný tematický celok, čo umožňuje jej zaraďovanie do výuky podľa Vašich aktuálnych potrieb.


Rozhodli sme sa rozšíriť aj obľúbenú edíciu pracovných zošitov Hravá matematika, ktorú od nového školského roka doplní dvojica učebníc Hravá matematika pre 5. a 6. ročník. Okrem úloh na precvičovanie učiva obsahujú aj projektové úlohy, ktoré ukazujú žiakom praktické využitie matematických poznatkov v bežnom živote. 
Pre piatakov a šiestakov sme pripravili Anglické čítanky so zaujímavými a veku primeranými textami. Nechýbajú úlohy na počúvanie, ktoré umožnia trénovať porozumenie anglického jazyka bez napísaného textu. Čítanky podporujú každú zo štyroch zručností, t. j. čítanie, písanie, počúvanie i rozprávanie
Mimoriadne nás tešia pozitívne referencie a ohlasy na naše edície Geografia v súvislostiach a Chémia v súvislostiach. Veríme, že podobný úspech bude mať aj štvorica učebných sád – Geografia v súvislostiach pre 8. a 9. ročník a Chémia v súvislostiach pre 8. a 9. ročník, ktoré skompletizovali tieto edície.
Ponuku našich druhostupňových noviniek nateraz uzatvára učebnica Hudobná výchova 7. Jej benefitom sú hudobné nahrávky dostupné pomocou QR kódov, ktoré komfortným spôsobom sprístupnia žiakom hudobné diela a spríjemnia im hodiny hudobnej výchovy.

Sadu pracovných zošitov pre 2. stupeň kompletizuje aj novinka Hravá občianska náuka 9 predostierajúca témy ako voľba povolania či ekonomický život spoločnosti. Pracovný zošit ponúka množstvo praktických úloh a podnetov, ktoré budú prínosom pre profesijnú orientáciu a ekonomické povedomie žiakov.
Myslíme aj na nemčinárov. Sme presvedčení, že si obľúbia prácu s pracovnými zošitmi Deutsches Scrapbuch pre 7., 8. a 9. ročník. Obsahujú pestrý výber textov na konverzačno-lexikálne témy podľa ŠVP. Osobitný dôraz kladú na komunikačné situácie, s ktorými sa žiaci môžu bežne stretnúť a ktoré sú zasadené do reálií nemecky hovoriacich krajín.
Veríme, že si z našej ponuky noviniek aj overených titulov vyberiete. 

Celý katalóg si môžete prelistovať tu.

V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícii na taktik@taktik.sk alebo kontaktujte našich obchodných zástupcov pre váš región.TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodní podmínky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!