Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

NavigaceNavigácia 0

Nechcem počuť tvoj plač + Prenasledovaná

Akcia

Skladom - zasielame ihneď!

Nechcem počuť tvoj plač + Prenasledovaná

Využite našu letnú akciu a získajte 2 tituly za akciovú cenu 13,80 €. 

Nechcem počuť tvoj plač je spoločensko — psychologický román inšpirovaný skutočnými udalosťami. Autorka v ňom poukazuje na psychické prežívanie a zložité zmeny v správaní žien trpiacich popôrodnou depresiou. Analyzuje komplikovaný priebeh psychického ochorenia od stanovenia diagnózy po vyzdravenie.

Prenasledovaná je spoločenský román s prvkami trileru, ktorý vás bude držať v napätí do poslednej strany. Máte niekedy pocit, že vás niekto sleduje? Čo robiť v takom prípade, ak sa vaša domnienka potvrdí a vy zistíte, že ste sa stali obeťou stalkera? Autorka vám ponúka príbeh plný napätia, nebezpečenstva, emócií, ale aj lásky.

  • 13.80 €
  • Cena:
  • 13.80 €

Počet kusov

Obsah

Nechcem počuť tvoj plač je spoločensko — psychologický román inšpirovaný skutočnými udalosťami. Autorka v ňom poukazuje na psychické prežívanie a zložité zmeny v správaní žien trpiacich popôrodnou depresiou. Analyzuje komplikovaný priebeh psychického ochorenia od stanovenia diagnózy po vyzdravenie.

Prenasledovaná je spoločenský román s prvkami trileru, ktorý vás bude držať v napätí do poslednej strany. Máte niekedy pocit, že vás niekto sleduje? Čo robiť v takom prípade, ak sa vaša domnienka potvrdí a vy zistíte, že ste sa stali obeťou stalkera? Autorka vám ponúka príbeh plný napätia, nebezpečenstva, emócií, ale aj lásky.

Máte dotaz?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:
Recenzie
Hodnotenie
Na stiahnutie