Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • NAKUPUJTE TITULY PRE 1. STUPEŇ ZNOVA ZA ZVÝHODNENÚ CENU!

NAKUPUJTE TITULY PRE 1. STUPEŇ ZNOVA ZA ZVÝHODNENÚ CENU!

NAKUPUJTE TITULY PRE 1. STUPEŇ ZNOVA ZA ZVÝHODNENÚ CENU!

Vzhľadom na informáciu o udelení príspevku ministerstva školstva obnovujeme jarnú kampaň! Tituly pre 1. stupeň ZŠ si môžete znova objednať vo zvýhodnených cenách!

Ďalšie bonusy jarnej kampane:

  • Nech vám neunikne informácia, že v rámci jarnej kampane nakúpite so ZĽAVOU až 15 %. Táto akcia platí pre školy aj fyzické osoby. 
  • Navyše pri nákupe nad 15 kusov získavate pri vybraných tituloch interaktívnu výučbu na celý školský rok ZADARMO
  • Taktiež sme rozšírili našu ponuku zvýhodnených balíkov (dotovaných aj nedotovaných)
  • Za zakúpených 15 ks balíkov pre žiakov dostane učiteľ 1 balík ZADARMO. To isté platí aj v prípade pracovných zošitov.

Celú našu ponuku nájdete v katalógu, ktorý si môžete prelistovať tu.

Keďže sa snažíme čo najpružnejšie reagovať na aktuálne potreby pedagógov, ako aj ich žiakov, tak sme naše portfólio pre 1. stupeň ZŠ opäť obohatili o zaujímavé novinky:

Moja matematika 1 a 2 

Nová edícia pracovných zošitov ponúka množstvo úloh s matematickým kontextom i úloh s kontextom reálneho života. Pracovné zošity obsahujú podnety na rozvoj kľúčových kompetencií, ktoré deti postupne nadobúdajú riešením vhodne zostavených uzavretých a otvorených úloh, ako aj úloh zameraných na rozvoj digitálnej a finančnej gramotnosti. Pracovné zošity boli vytvorené v spolupráci s vybranými základnými školami a boli overené na vyučovaní.

Moja čítanka 2

Pracovná učebnica pozostáva z dvoch častí a je koncipovaná tak, aby rozvíjala detskú fantáziu a naučila ich čítať s porozumením. Obsahom čítanky sú básničky, riekanky, príbehy zo života detí a zvierat, rozprávky, hry, piesne, hádanky, ľudové výroky a kratšie náučné či encyklopedické texty. Všetky texty boli včleňované so zreteľom na osobné skúsenosti a zážitky žiakov. Majú motivačný charakter, sú pozitívne ladené a volené primerane veku tak, aby zahŕňali všetky literárne žánre. Osobitosťou čítanky je strom poznania, ktorý obsahuje literárne pojmy z obsahového štandardu čítania a literárnej výchovy.

Anglická písanka

Pracovný zošit rozširuje slovnú zásobu žiakov a zároveň napomáha pri osvojovaní správneho pravopisu anglických slovíčok, s ktorým majú deti často problém. Je vhodný aj na precvičovanie básničiek či písanie diktátov. Obsahuje základnú slovnú zásobu a možno ho využiť pri ktorejkoľvek učebnici anglického jazyka. Súčasťou písanky je obrázkový slovník a linajky na precvičovanie nových slov. 


Obrázková čítanka 

Sada originálnych publikácií je zostavená z celostranových tematicky zameraných ilustrácií, ktoré sú doplnené krátkymi vetami napísanými veľkými tlačenými písmenami. Dôležitým prvkom sú špeciálne pripravené nápovedné obrázky k jednotlivým písmenám, pomocou ktorých dieťa ľahko číta napísané vety a tak hravou formou buduje svoju čitateľskú gramotnosť.


V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícii na taktik@taktik.sk alebo kontaktujte naše obchodné zastúpenie.


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!