Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Najkrajšie rozprávkové príbehy, ktoré zbožňujú celé generácie v úžasnej novinke - Rozprávky s nálepkami

Najkrajšie rozprávkové príbehy, ktoré zbožňujú celé generácie v úžasnej novinke - Rozprávky s nálepkami

Najkrajšie rozprávkové príbehy, ktoré zbožňujú celé generácie v úžasnej novinke - Rozprávky s nálepkami


Červená čiapočka, PopoluškaKráska a zvieraKocúr v čižmách aj Malá morská víla patria k rozprávkam, ktoré s obľubou čítajú deti po celom svete a ktoré si z detstva pamätá nejeden dospelák. Aby bolo čítanie týchto príbehov pútavejšie a zábavnejšie, doplnili sme ich nálepkami. A práve vďaka nalepovaniu môžu deti vstúpiť do príbehu a dotvárať ho. 


Klasické rozprávky, ktoré nesmú chýbať vo vašej knižnici

Výber pätice známych rozprávok nebol náhodný. Chceli sme deťom priniesť milé a láskavé príbehy, ktoré malých čitateľov pobavia aj poučia. Taktiež sme stavili na pútavý dej a hlavné postavy, s ktorými sa deti rýchlo stotožnia. 

Každý príbeh obsahuje niekoľko rád a poučení, o ktorých deti môžu diskutovať s rodičmi, resp. rodičia im na základe príbehov môžu lepšie priblížiť isté životné situácie. Napríklad, čo by sa stalo, ak by Červená čiapočka poslúchla svoju mamičku? Prečo sa Belle prestala báť zvieraťa, keď ho bližšie spoznala? Kto a prečo pomohol malej morskej víle získať späť stratený hlások?
Roztomilé nálepky dotvárajúce dej

Atmosféru príbehov dotvárajú nádherné ilustrácie, ktoré najmenším čitateľom priblížia dobrodružstvá Popolušky, Kocúra v čižmách, Krásky a zvieraťa, Malej morskej víly aj Červenej čiapočky. Avšak aktérom rozprávky sa môžu stať aj deti. Na špeciálnom dvojhárku umiestnenom v strede publikácie totiž nájdu roztomilé nálepky zobrazujúce rôzne predmety a súčasti týkajúce sa príbehu. Čo niesla Červená čiapočka pre starú mamu? Aké zvieratká stretla v lese? Ako vyzerala izba, v ktorej sa Popoluškine nevlastné sestry chystali na ples? Čo sa nachádzalo v podmorskom kráľovstve malej morskej víly? Čím zviera pohostilo krásnu Bellu?

Nalepovaním nálepiek deti priamo vstúpujú do deja a dodávajú mu jedinečnú atmosféru. Nálepky im zároveň pomáhajú lepšie si predstaviť prostredie, v ktorom sa príbehy odohrávajú.

Benefity:

  • múdre poučenia, ktoré si deti zapamätajú
  • dieťa sa stáva spoluautorom deja, ktorý rozvíja vďaka nálepkám
  • ideálne na denné aj predspánkové čítanie
  • pútavé grafické spracovanie zaujme deti aj rodičov
  • jednoduchý a krátky text 
  • rozvoj jemnej motoriky a predstavivosti
  • podpora vyjadrovacích schopnosti

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Pre nádherné spoločné čitateľské chvíľky odporúčame objednať výhodný balíček.TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!