Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Kreslite, tvorte a snívajte vo veľkom! Doprajte najmenším umelcom Big block!

Kreslite, tvorte a snívajte vo veľkom! Doprajte najmenším umelcom Big block!

Kreslite, tvorte a snívajte vo veľkom! Doprajte najmenším umelcom Big block!


Unikátna séria veľkoformátových pracovných zošitov Big blocks vytvára ideálne podmienky na rozvoj jemnej motoriky najmenších.

Pracovné zošity Big Blocks prinášajú až 150 strán aktivít určených na efektívny rozvoj jemnej motoriky, koordinácie “ruka-oko”, grafomotoriky a koncentrácie (spájanie prerušovaných čiar, kreslenie v bodkovanej a štvorcovej sieti, hľadanie a dokresľovanie chýbajúcich objektov, dopĺňanie logických radov, bludiská, práca s nožnicami a lepidlom…).

Zošity sú jazykovo univerzálne (dieťa odhaľuje zadanie úlohy samo), čo vytvára priestor na rozvoj logického myslenia a predstavivosti.  

S Big blockom môže dieťa pracovať v podstate kdekoľvek - na každom zošite nájdete praktickú rukoväť vo forme výseku, malý umelec si tak môže svoju zábavu priniesť do škôlky či do čakárne lekára. Aj dlhú cestu autom hravo prekonáte vďaka tvrdej podložke, ktorá je súčasťou zošita, takže sa s ním pohodlne pracuje v akomkoľvek teréne. Každá zo 150 strán sa dá pohodlne vytrhnúť, Big blockmi tak môžete zabaviť väčšie množstvo ratolestí alebo si hotový výsledok odložiť na pamiatku.V našej novej unikátnej edícii Big block sme spojili všetky dôležité benefity pre správny rozvoj grafomotoriky dieťaťa.

Nadrozmerný formát zošita (A3) - viete, prečo deti rady kreslia na stenu? Špeciálni pedagógóvia sa zhodujú, že pre správny rozvoj jemnej motoriky má byť dieťa čo najmenej priestorovo limitované a potrebuje veľký priestor. Pracovná plocha pracovných zošitov Big blocks vo formáte A3 poskytuje detskej rúčke dostatočný oporný priestor pri vypĺňaní grafomotorických úloh aj pri dekorovaní strán vlastnými kresbami. Nadrozmerný formát rovnako umožní dôkladne rozcvičenie svalov ruky, lakťa, zápästia a prstov.

Práca so zošitom kedykoľvek a kdekoľvek  - každý pracovný zošit z edície Big block obsahuje rukoväť v hornej časti na jednoduché prenášanie. Pod zadnou stranou zošita nájdete tvrdú podložku, ktorá umožňuje používať zošit aj v nerovnom teréne, či už v parku alebo v aute. Veľkou výhodou je aj perforácia strán v hornej časti, ktorá umožňuje stany vytrhnúť a dávkovať ich postupne bez prípadných nežiaducich počarbaní ;)

Množstvo pestrých grafomotorických úloh - spájajte prerušované čiary, kreslite slučky, vlnky, štvorce, obdĺžniky, dokresľujte, obťahujte a vyfarbujte obrázky spolu za sprievodu pestrofarebných ilustrácií. Rôznorodosť úloh zaručuje, že sa pri práci so zošitom nebudú nudiť ani najnáročnejší malí zákazníci. 

1 strana = 1 aktivita - dieťa nie je rozptyľované množstvom úloh a farebných častí, ktoré by mohli narúšať jeho koncentráciu. 

Jazyková neutrálnosť - v zošitoch Big block nenájdete textové pokyny, takže si s nimi hravo poradia aj deti, ktoré neovládajú čítanie. Vďaka jazykovej neutralite ich môžete podarovať aj kamarátom zo zahraničia. PRACUJTE VO VEĽKOM S EDÍCIOU BIG BLOCK!TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!