Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Katalóg pre 1. stupeň ZŠ opäť so zaujímavými novinkami!

Katalóg pre 1. stupeň ZŠ opäť so zaujímavými novinkami!

Katalóg pre 1. stupeň ZŠ opäť so zaujímavými novinkami!


Prvé týždne nového roka sa vo vydavateľstve TAKTIK už niekoľko rokov spájajú s uvedením najnovšieho katalógu učebných a vzdelávacích pomôcok pre 1. stupeň základných škôl. Aj tentokrát vám v ňom predstavujeme rozmanitú ponuku obľúbených aj úplne nových edukačných titulov. 

Tentokrát pri nich nájdete aj QR kódy, ktoré sa po načítaní pomocou čítačky (v mobile alebo tablete) premenia na pdf. alebo video ukážky našich publikácií. 

Obzvlášť by sme chceli upozorniť na dotované publikácie, na ktoré môžete využiť finančný príspevok ministerstva školstva, a to bez časového obmedzenia.

Ďalšie bonusy jarnej kampane:

  • Nech vám neunikne informácia, že v rámci jarnej kampane (platí do 30. 4. 2023), nakúpite so ZĽAVOU až 15 %. Táto akcia platí pre školy aj fyzické osoby. 
  • Navyše pri nákupe nad 15 kusov získavate pri vybraných tituloch interaktívnu výučbu na celý školský rok ZADARMO
  • Taktiež sme rozšírili našu ponuku zvýhodnených balíkov (dotovaných aj nedotovaných). Za zakúpených 15 ks balíkov pre žiakov dostane učiteľ 1 balík ZADARMO. To isté platí aj v prípade pracovných zošitov.

Celý katalóg si môžete prelistovať tu.

Keďže sa snažíme čo najpružnejšie reagovať na aktuálne potreby pedagógov, ako aj ich žiakov, tak sme naše portfólio pre 1. stupeň ZŠ opäť obohatili o zaujímavé novinky:

Moja matematika 1 a 2 

Nová edícia pracovných zošitov ponúka množstvo úloh s matematickým kontextom i úloh s kontextom reálneho života. Pracovné zošity obsahujú podnety na rozvoj kľúčových kompetencií, ktoré deti postupne nadobúdajú riešením vhodne zostavených uzavretých a otvorených úloh, ako aj úloh zameraných na rozvoj digitálnej a finančnej gramotnosti. Pracovné zošity boli vytvorené v spolupráci s vybranými základnými školami a boli overené na vyučovaní.

Moja čítanka 2

Pracovná učebnica pozostáva z dvoch častí a je koncipovaná tak, aby rozvíjala detskú fantáziu a naučila ich čítať s porozumením. Obsahom čítanky sú básničky, riekanky, príbehy zo života detí a zvierat, rozprávky, hry, piesne, hádanky, ľudové výroky a kratšie náučné či encyklopedické texty. Všetky texty boli včleňované so zreteľom na osobné skúsenosti a zážitky žiakov. Majú motivačný charakter, sú pozitívne ladené a volené primerane veku tak, aby zahŕňali všetky literárne žánre. Osobitosťou čítanky je strom poznania, ktorý obsahuje literárne pojmy z obsahového štandardu čítania a literárnej výchovy.

Anglická písanka

Pracovný zošit rozširuje slovnú zásobu žiakov a zároveň napomáha pri osvojovaní správneho pravopisu anglických slovíčok, s ktorým majú deti často problém. Je vhodný aj na precvičovanie básničiek či písanie diktátov. Obsahuje základnú slovnú zásobu a možno ho využiť pri ktorejkoľvek učebnici anglického jazyka. Súčasťou písanky je obrázkový slovník a linajky na precvičovanie nových slov. 

Obrázková čítanka 

Sada originálnych publikácií je zostavená z celostranových tematicky zameraných ilustrácií, ktoré sú doplnené krátkymi vetami napísanými veľkými tlačenými písmenami. Dôležitým prvkom sú špeciálne pripravené nápovedné obrázky k jednotlivým písmenám, pomocou ktorých dieťa ľahko číta napísané vety a tak hravou formou buduje svoju čitateľskú gramotnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícii na taktik@taktik.sk alebo kontaktujte naše obchodné zastúpenie.TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!