Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Hravá matematika 5-9 s dotáciou Ministerstva školstva!

Hravá matematika 5-9 s dotáciou Ministerstva školstva!

Hravá matematika 5-9 s dotáciou Ministerstva školstva!


Milí učitelia, v aktualizovanej ponuke ministerstva školstva nájdete aj naše inovované pracovné zošity podľa ŠVP z edície Hravá matematika pre 5. až 9. ročník.

Pracovné zošity sú zamerané na budovanie matematickej gramotnosti a na rozvíjanie kognitívnych oblastí – vedomosti (ovládanie faktov, postupov), aplikácie (používanie vedomostí na riešenie problémov reálneho života) a zdôvodňovania (riešenie zložitejších problémov, ktoré vyžadujú širšie chápanie súvislostí a vzťahov). V pracovných zošitoch sa kladie dôraz na kreatívne a pútavé spracovanie úloh ako po obsahovej, tak aj vizuálnej stránke. Praktickým prínosom zošitov je prehľadné zhrnutie na učiva na konci každej kapitoly a dostatočný priestor na realizáciu výpočtov. 

Neváhajte a objednajte si našu inovovanú edíciu Hravých matematík podľa aktuálneho ŠVP.


NEZABUDNITE! Pri nákupe min. 15 kusov z ktorejkoľvek Hravej matematiky získate interaktívnu výučbu  v hodnote 180 EUR pre celú triedu na celý školský rok ZADARMO!TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!