Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • BESTSELLEROVÁ EDÍCIA 3D NÁLEPIEK SA TEŠÍ POKRAČOVANIU!

BESTSELLEROVÁ EDÍCIA 3D NÁLEPIEK SA TEŠÍ POKRAČOVANIU!

BESTSELLEROVÁ EDÍCIA 3D NÁLEPIEK SA TEŠÍ POKRAČOVANIU!


Obľúbené príbehové sady 3D znovupoužiteľných nálepiek (Veselé safari, Čarovný les, Veselá farma) sa rozrástli o ďalšie tri edície - Čo sa deje na ulici, Zábava v kuchyni a Spoznaj ľudské telo. Hravé poznávanie a vytváranie originálnych príbehov z nálepiek môžu začať.

Deti sa vďaka najnovším 3D nálepkám oboznámia s prostredím križovatky i prácou požiarnikov a policajtov. Zistia, kde sa nachádzajú pľúca, mozog a ostatné orgány ľudského tela a na chvíľku sa stanú lekármi vo svojej vlastnej ordinácii. Pomôžu pri príprave raňajok aj upratovaní kuchyne a naučia sa, prečo je dôležité papať ovocie aj zeleninu a prečo by nemali jesť príliš veľa sladkostí.

Každá nálepková sada je tvorená obojstranným farebným pozadím vo formáte A3 a desiatkami znovupoužiteľných 3D nálepiek. Malým zvedavcom ponúknu neuveriteľné množstvo podnetov, ktoré ich naučia spoznávať bežné situácie na ulici, v kuchyni aj v lekárskej ambulancii a zároveň rozvíjajú ich predstavivosť a fantáziu.

Benefity:

  • nálepky sú opakovane použiteľné (na plochách nezanechávajú zvyšky lepidla)
  • obojstranné pozadie poskytuje množstvo podnetov pre vytváranie vlastných príbehov
  • podpora jemnej motoriky, predstavivosti, fantázie a priestorového vnímania dieťaťa
  • podnecovanie dieťaťa k čítaniu - vytváranie a „čítanie“ vlastných príbehov zo samolepiek - podpora interakcie medzi rodičom a dieťaťom
  • nehrozí strata nálepiek - súčasťou balenia je praktická pevná fólia pre samolepky, ktoré dieťa nepoužije pri hraní
  • jednoduchá a rýchla údržba: v prípade znečistenia stačí nálepky jemne pretrieť vlhkou handričkou a nechať voľne uschnúť lepiacou stranou nahorNeviete sa rozhodnúť, ktorú sadu 3D nálepiek kúpiť? Odporúčame výhodný balíček, v ktorom nájdete všetky tri najnovšie príbehové sady. Pre obrovský úspech nálepiek sme pripravili aj výhodný Maxibalíček tvorený až šiestimi príbehovými sadami s 3D nálepkami.

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!