Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia 0

Balík slovenčina 2-B

Skladom - zasielame ihneď!

Balík slovenčina 2-B

Balík Slovenčina 2-B obsahuje učebnicu Slovenský jazyk 2 a dva pracovné zošity - Slovenský jazyk 2 a Hravá čítanka 2. Všetky boli vypracované v súlade s iŠVP.

Obsah v učebnici Slovenský jazyk 2 je spracovaný pútavým spôsobom s ohľadom na to, aby si žiaci učivo osvojili natrvalo, a aby nadobudnuté poznatky vedeli aplikovať v praxi.

V učebnici nájdete ľahko zapamätateľné básne či zaujímavé texty vytvorené špeciálne pre túto učebnicu, ktoré zrozumiteľne podávajú nové učivo. Okrem toho obsahuje učebnica piktogramy, ktoré odkazuú na strany a úlohy v pracovnom zošite, vďaka čomu si žiaci rýchlo vyhľadajú príslušnú stranu.

Pracovný zošit priamo nadväzuje na preberané učivo v učebnici. Zodpovedá tomu i prehľadné radenie a názvy jednotlivých kapitol, ktoré spolu korešpondujú.

Hravá čítanka 2 nadväzuje na texty platnej učebnice Čítanky pre 2. ročník ZŠ. Úlohy sú zamerané na rozvoj čítania s porozumením, pričom vychádzajú zo štyroch procesov, ktoré predstavujú rôzne úrovne spracovania a porozumenia textu.

  • 9.20 € viac ako 5 ks
  • 10.40 € menej ako 5 ks
  • Cena:
  • 10.40 € menej ako 5 ks
  • 9.20 € viac ako 5 ks

Počet kusov

Obsah

Učebnica Slovenský jazyk 2

Veľkou výhodou učebnice Slovenský jazyk 2 je rozdelenie na gramatickú a slohovú časť, vďaka čomu si pedagóg môže naplánovať preberanie učiva podľa potreby. Učebnica je v súlade s iŠVP a zmenami, ktoré priniesol. Obsahuje preto aj témy ako abeceda, abecedné radenie slov či neúplné vety. Texty vytvorené špeciálne pre danú učebnicu zabezpečujú ich zameranie na konkrétne javy, ktoré si žiaci majú osvojiť, prípadne zopakovať.


Pracovný zošit Slovenský jazyk 2

Rôznorodé úlohy v pracovnom zošite Slovenský jazyk 2 hlbšie upevňujú prebraté učivo a slúžia na dostatočne precvičenie osvojovaného javu. Motivujúce sú rôzne typy úloh, s ktorými sa žiaci stretnú - tajničky, doplňovačky, prešmyčky, vymýšľanie krátkych príbehov, vyfarbovanie podľa zadania, čítanie zrkadlovo napísaných slov, bludiská, labyrinty...

Hravá čítanka 2

Úlohy v pracovnom zošite Hravá čítanka 2 sú primárne zamerané na rozvoj schopnosti čítať s porozumením, využívajú však rôzne atraktívne a motivujúce formy - doplňovačky, tajničky, testové úlohy, hľadanie prislúchajúcich úloh, rébusy či rekonštrukcia chronológie príbehu.

Spoločne sú tieto dva pracovné zošity skvelým doplnkom na komplexné precvičenie učiva slovenského jazyka v druhom ročníku základných škôl.

Slovenský jazyk 2 - učebnica

Autor: Mgr. Ľuba Nguyenová Anhová

Rozsah: 120 strán

Slovenský jazyk 2 - pracovný zošit

Autor: Mgr. Ľuba Nguyenová Anhová

Rozsah: 64 strán

Hravá čítanka 2

Autori: Mgr. Tatiana Alexovičová, Mgr. Jaroslava Ďuricová

Rozsah: 64 strán

Máte otázku?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0800 130 006
Mobil: 0911 931 196
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Po stlačení tlačidla “Odoslať” súhlasíte s tým, že Vás naša spoločnosť môže kontaktovať s cieľom splniť vašu požiadavku. Viac informácií o nakladaní s osobnými údajmi nájdete v Súhlas so spracovaním osobných údajov.