Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

Telefón: 0800 130 006    Email: taktik@taktik.sk    0.00 €

NavigaceNavigácia 0

Balík bestsellerov

Novinka Akcia

Skladom - zasielame ihneď!

Balík bestsellerov

Všetky obľúbené tituly pre deti v predškolskom veku pohromade? To je Balík bestsellerov!

Nájdete v ňom až 10 titulov - 3 pracovné zošity z edície Hviezdička, 4 hravé pracovné zošity, Tvorivé aktivity pre všetky šikovné deti a obľúbené knihy Víla zo šatôčky a Škriatok v pyžamku s výchovnými rozprávkami a radami pre rodičov, ako zvládať bežné detské trampoty.

Pracovné zošity sú odstupňované podľa náročnosti a veku, vaše dieťa preto budú sprevádzať od 3 rokov až do času, keď sa bude pripravovať na zodpovednú úlohu školáka. Obsahujú množstvo kreatívnych úloh, ktoré ho zabavia na dlhé hodiny či už v škôlke alebo doma.  

V knižkách rozprávok pre malých aj veľkých zase nájdete situačné príbehy zamerané na výchovné problémy, ktoré dôverne poznajú všetci rodičia. V príbehoch sa hlavní hrdinovia popasujú so zlosťou, krikom, maškrtnosťou, zápalom v ušku a ďalšími detskými trampotami.

Pri kúpe tohto balíka už poštovné neplatíte!

Cena:

  • 39.90 €
  • Cena:
  • 39.90 €

Počet kusov

Obsah

Edícia Hviezdička 1,2,3 je určená pre deti v mladšom predškolskom veku. Slúži na rozvoj jemnej motoriky, grafomotoriky, ale i rozvoj fantázie, slovnej zásoby, samostatného myslenia.

Edícia Hravé počítanie, rozprávanie, kreslenie a poznávanie poslúži predškolákom, ktorí sa pripravujú na zodpovednú úlohu školákov. Naučia sa rozlišovať geometrické tvary, sčítať a odčítať v obore do 10, vymyslia si krátke príbehy, naučia sa kresliť rovné čiary i vlnovky a dozvedia sa i niečo viac o svojom tele, vlasti a rodine.

Tvorivé aktivity sú určené pre všetky deti v škôlke. Široké spektrum úloh je zamerané na rozvoj základných zručností. Publikácia je rozdelená do pracovných sekcií Kreslenie, Poznávanie, Počítanie, Šikovné ruky a Zábavný mix. Nájdete v ňom jednoduché doplňovačky, vyfarbovačky, dokresľovačky či bludiská.

V oboch knižkách Víla zo šatôčky a Škriatok v pyžamku nájdete po 13 rozprávok. Niektoré pomôžu najmä rodičom a poradia im, ako zvládnuť výchovné problémy - Pani Zlosť, maškrtnosť či lenivosť. Iné zase pobavia detičky a vďaka nim sa jednoduchšie popasujú s výslovnosťou R, dozvedia sa, prečo niektoré očká potrebujú okuliare a odolajú zlozvyku obhrýzať si nechtíky. Obe knihy dopĺňajú fotografie skutočných detičiek, ktoré sa zmenili na rozprávkových hrdinov vo svojich príbehoch.

Máte otázku?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:
Recenzia
Hodnotenie