Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia 0

Balík bestsellerov 4-5 r.

Akcia

Balík bestsellerov 4-5 r.

6 najobľúbenejších a 3 najnovšie publikácie teraz v jedinom výhodnom balíku!

Obsahuje dve knihy edukačných rozprávok pre deti, Škriatka v pyžamku a jeho sestričku, Vílu zo šatôčky. Nájdete v ňom aj rozsiahlu cvičebnicu Tvorivé aktivity, trojicu pracovných zošitov na nácvik grafomotoriky, Hviezdička 1, 2, 3 a naše novinky - Hravé poznávanie, kreslenie a počítanie pre 4 - 5 ročné deti. 

Za výhodnú cenu tak získate všetko, nádherné rozprávky, hravé učenie a kreatívne tvorenie! 

  • 39.00 €
  • Cena:
  • 39.00 €

Počet kusov

Obsah

Škriatok v pyžamku a Víla zo šatôčky

Každá knižočka obsahuje 13 edukačných rozprávok, ktoré Vás prevedú svetom bežných detských trampôt a výchovných problémov, s ktorými sa musia vyporiadať najmä rodičia. Spoznáte pani Zlosť, poradíte si s maškrtnosťou, boľavým zúbkom či neochotou podeliť sa o hojdačku. 

Pracovné zošity Hviezdička

Spolu až 300 strán rozmanitých cvičení zameraných na nácvik jemnej grafomotoriky. Úlohy pomôžu nielen rozcvičiť ruku, ale dieťa naučia aj to, ako sa správne drží ceruzka a neskôr bude hravo kresliť čiarky či vlnky. V zošitoch sa stretnete aj s úlohami, ktoré rozvíjajú slovnú zásobu, tvorivé logické myslenie, pozorovacie schopnosti, fantáziu a samostatné myslenie dieťaťa. 

Tvorivé aktivity pre šikovné rúčky

Publikácia je rozdelená do pracovných sekcií Kreslenie, Poznávanie, Počítanie, Šikovné ruky a Zábavný mix, ktoré ponúkajú spektrum rozmanitých zadaní zameraných na rozvoj základných zručností - jednoduché doplňovačky, vyfarbovačky, dokresľovačky či bludiská na 148 stranách.

Hravé pracovné zošity pre 4 -5 ročné deti

Hoci od nástupu do školy ich delí ešte nejaký ten rok, môžu sa aj menší škôlkari pripravovať na to, aké to bude, keď budú riešiť rôzne matematické úlohy alebo písať prvé písmenká do zošitov. Tieto nádherné pracovné zošity obsahujú množstvo hravých a kreatívnych úloh, ktoré ich zabavia na dlhé hodiny. 

Máte otázku?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0800 130 006
Mobil: 0911 931 196
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Po stlačení tlačidla “Odoslať” súhlasíte s tým, že Vás naša spoločnosť môže kontaktovať s cieľom splniť vašu požiadavku. Viac informácií o nakladaní s osobnými údajmi nájdete v Súhlas so spracovaním osobných údajov.