Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Anastasia Kuzmina, Matej Tóth a ďalší športovci prezradia, že Víťaz je v každom z nás! TOP knižná novinka!

Anastasia Kuzmina, Matej Tóth a ďalší športovci prezradia, že Víťaz je v každom z nás! TOP knižná novinka!

V rozprávaní slovenských šampiónov sa prenesieme na ich prvý tréning, zažijeme prvé sklamanie či iné nezabudnuteľné momenty ich športovej kariéry.

Rozhovory, v ktorých ožívajú spomienky.
Prísni tréneri aj veľkodušní dospelí.
Smútok a napätie, ale aj radosť a porozumenie.


M. Tóth, A. Kuzmina, V. Konský, autorka Z. Kubašáková, riaditeľ Taktiku M. Tokarčík, Z. Žirková a maliarka A. Magová na krste knižky


Matej Tóth

S olympijským víťazom v chôdzi z Ria de Janeira 2016 a majstrom sveta z Pekingu 2015 sa vrátime na prázdniny u starej mamy, kde sa z nenápadného chlapca postupne začal formovať svetový šampión. Kto v Matejovi objavil atletický potenciál a prečo nás aj poctivý tréning môže pripraviť o výsledky? 


Vladimír Konský

Držiteľ suverénne najvyššieho počtu profesionálnych zápasov v thajskom boxe, Vladimír Konský, sa nielen športovou kariérou, ale aj životom musel doslova preboxovať. Inšpiratívny športovec, ktorý v mladom veku prišiel o mamu a staral sa o dvoch mladších bratov, našiel v boxe svoje útočisko a životnú silu. Teraz ju prostredníctvom tréningov a charitatívnych aktivít odovzdáva ďalej.


Richard Nagy

Držiteľ viacerých slovenských rekordov v plávaní a strieborný medailista z ME 2016 s humorom jemu vlastným porozpráva o svojich neistých plaveckých začiatkoch, o ceste do elitného družstva či o momentoch, v ktorých sa rozhodovalo, či v kariére pokračovať. Ako vydržať "sám so sebou", keď máte okolo seba len vodu a akú úlohu zohráva v jeho príbehu rozprávkový Herkules?


Anastasia Kuzmina

Niekoľkonásobnú zlatú olympioničku a majsterku sveta v biatlone netreba zvlášť predstavovať. Skromná a nenápadná Nasťa vyrastala v domácnosti dvoch trénerov, nabitej športovou atmosférou. Po niekoľkých rokoch bežeckého lyžovania vyskúšala biatlon, ktorý si zamilovala a čoskoro v ňom začala dosahovať prvé víťazstvá. Komu vďačí Nasťa za najlepšiu radu v živote? 


Zuzana Žirková

Legendárna "Žiro", držiteľka 17 národných a 3 európskych basketbalových titulov, vďačí za mnohé životné príležitosti svojej prirodzenej drzosti, nasadeniu a húževnatosti. Vykročme spoločne so Zuzanou po ceste od neposednej futbalistky zo sídliska po rešpektovanú trénerku Young Angels Košice.


Knižku Víťaz je v každom z nás si môžete objednať na  https://www.taktik.sk/vitaz-je-v-kazdom-z-nas/.


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!