Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
 • Úvod
 • Ako sa efektívne učiť angličtinu? Interaktívne! Predstavujeme Interaktívne postery - nový a zábavný spôsob učenia sa angličtiny i anatómie!

Ako sa efektívne učiť angličtinu? Interaktívne! Predstavujeme Interaktívne postery - nový a zábavný spôsob učenia sa angličtiny i anatómie!

Ako sa efektívne učiť angličtinu? Interaktívne! Predstavujeme Interaktívne postery - nový a zábavný spôsob učenia sa angličtiny i anatómie!

Písmená, čísla, slová, kvízy, ale aj spoznávnie ľudského tela – a to všetko hravou formou s chytľavými pesničkami. Predstavujeme dvojicu interaktívnych posterov, s ktorými deti zažijú veľa zábavy a navyše sa prirodzeným a nenúteným spôsobom učia angličtinu i anatómiu.

Každý z dvojice interaktívnych posterov (Anglická abeceda aj Ľudské telo) má rozmery 41 x 55,5 cm. Plagát s anglickou abecedou obsahuje 26 tlačidiel s písmenami a aj číslami od 1 po 10. Ústredným bodom plagátu s témou ľudského tela je decentná silueta tela so znázornením kostí a svalov, ktorá je doplnená 18 tlačidlami s konkrétnymi vnútornými i vonkajšími orgánmi.

Interaktívne postery reagujú na dotyk - po stlačení príslušného tlačidla prehrajú konkrétnu nahrávku vytvorenú rodeným hovoriacim. Jej obsah je podmienený zvoleným režimom. Poster s anglickou abecedou obsahuje osem režimov (Letters & Numbers, Find Words, Spelling Quiz, Spell, Study, Follow, Repeat, Music), poster s ľudským telom disponuje piatimi režimami (Default Mode, Learn Fun Facts, Quiz Mode, Guess Mode, Music).

Prečo by každé dieťa malo mať Interaktívne postery - Anglická abeceda a Ľudské telo?

 • pomáhajú osvojiť si základy anglického jazyka i anatómie už v ranom veku
 • zlepšujú slovnú zásobu, výslovnosť aj posluch
 • rozvíjajú jazykové, rečové a ostatné znalosti dieťaťa potrebné pre ďalšie jazykové vzdelávanie
 • cibria sústredenosť, jemnú motoriku a analytické myslenie 
 • dieťa sa učí aj bez dozoru rodiča

Rodičia ocenia:

 • prvotriedny materiál príjemný na dotyk a šetrný k detským prštekom aj k životnému prostrediu
 • praktický formát, ktorý je možné zavesiť na stenu (súčasťou balenia je aj háčik na zavesenie a skrutkovač)
 • individuálne nastavenie hlasitosti – žiadny zbytočný hluk
 • bezpečnosť a  celistvosť plagátov – žiadne maličké či odnímateľné súčasti
 • ideálny darček pre deti na každú príležitosť

Interaktívne postery sú odolné voči vode, roztrhnutiu či inému mechanickému poškodeniu. V prípade potreby ich jednoducho stočíte a uložíte, čiže nezaberajú veľa miesta.

Upozornenie: Pred používaním si pozorne prečítajte inštrukcie, ktoré sú súčasťou balenia. Na začiatku je potrebné vložiť batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia (3 x AAA batéria).

Zabudnite na televízor, tablet, mobil či rôzne aplikácie. Interaktívne postery - Anglická abeceda a Ľudské telo sa stanú tou najobľúbenejšou hračkou, ktorá zabaví aj naučí! Sú vhodné už od 3 rokov, ale zaručene potešia aj malých školákov, ktorí si vďaka nim upevnia nadobudnuté vedomosti.

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!