Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Ako prváčikov naučiť písať anglické slovíčka a krátke vety?

Ako prváčikov naučiť písať anglické slovíčka a krátke vety?

Ako prváčikov naučiť písať anglické slovíčka a krátke vety?

Riešením je Anglická písanka od TAKTIKu, ktorá je využiteľná ku ktorejkoľvek učebnici na výučbu angličtiny. Obsahuje všeobecnú slovnú zásobu, vhodnú na  systematické budovanie základov anglického jazyka.

Vďaka Anglickej písanke sa žiaci naučia anglické pomenovanie farieb, čísel, zvierat, oblečenia, členov rodiny, častí tela aj potravín. Dôležité je, že nové slovíčka sa naučia nielen správne vysloviť, ale aj správne napísať. Potom už pre ne bude jednoduché skladať zo slov jednoduché vety a pomocou ich vyjadriť ucelené myšlienky. Štruktúra písanky

V úvode každej lekcie je obrázkový slovník, v ktorom sa deti zoznámia s novými slovíčkami. Nasledujú strany zamerané na precvičovanie písania samostatných slov aj krátkych viet. Na konci lekcií sú linajky, ktoré prváčikovia môžu využiť na precvičovanie slov alebo viet, ktoré im robili ťažkosti, alebo si tam môžu napísať všetky nové slovíčka, ktoré sa v danej lekcii naučili. Linajky môžu poslúžiť aj na písanie krátkych diktátov, ktoré deťom bude diktovať pani učiteľka alebo rodičia (vzorové diktáty v jednoduchších aj náročnejších verziách sú umiestnené v záverečnej časti písanky). Dodáme, že lekcie sú rozdelené do celkov podľa tematických okruhov. Milým bonusom sú krátke básničky, ktoré prváčikom napomôžu pri zapamätávaní si nových slovíčok a jednoduchých fráz. 


Benefity

Anglická písanka naučí deti písať anglické slovíčka aj krátke vety. Nové slovíčka sa taktiež naučia správne vyslovovať, a to vďaka audionahrávkam dostupným vo forme QR kódov. Okrem rozširovania slovnej zásoby napomáha písanka aj pri osvojovaní správneho pravopisu anglických slovíčok, s ktorým majú žiaci často problém. 


Anglickú písanku si môžete zakúpiť tu.


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!